Fracht

Jest to dodatkowa usługa wyceniana indywidualnie poprzez maila bądź telefonicznie. Ten rodzaj transportu jest przeznaczony przede wszystkim dla klientów zainteresowanych przesyłką dużych, ciężkich ładunków oraz o nietypowych kształtach i gabarytach.

 

Realizujemy miedzy innymi:

 

 • Palety

  Transport paletowy stanowi idealna ofertę dla osob zainteresowanych przesyłką większej ilości towaru. Wysyłkę palet realizujemy regularnie, przynajmniej raz w tygodniu. Palety odbieramy z terenu całej Irlandii oraz Polski. Aby zredukować koszty wysyłki, istnieje możliwość dowozu palety do naszych magazynów na terenie Irlandii –Dublina(D 24), bądź Polski – Leszna, woj. wielkopolskie.

   

  Poniższa cena dotyczy wysyłki z magazynu ThunderTransport z Dublina do Leszna. Inne lokalizacje podlegają indywidualnej wycenie.

   

  Przesyłka paletowa: do 700 kg
  Wymiary: 120 x 80 x 180 cm
  Cena: od € 150
 •  

 • Motocykle

  Zajmujemy się profesjonalnym przewozem motocykli, skuterów oraz kładów. Bezpieczeństwo przesyłek jest dla nas priorytetem, dlatego dopełniamy wszelkich starań, aby powierzone nam przez Państwa towary dotarły do celu w jak najlepszym stanie.

 •  

 • Transport palet na terenie Irlandii

  Współpracując z JMC Van Trans oferujemy Państwu możliwość transportu pojedynczych palet na terenie całej Irlandii.

   

  JMC Van Trans jest wiodąca firma paletowa w Irlandii, specjalizująca się w szybkim i bezpiecznym transporcie palet na terenie Irlandii, UK oraz Europy.

   

  Palety dostarczane są na terenie Irlandii już następnego dnia roboczego. Poniższa cena dotyczy wysyłki do/z Dublina.

   

  Przesyłka paletowa: do 1 tony
  Wymiary: 120 x 100 x 200 cm
  Cena: € 65
 •  

 • Magazynowanie i dystrybucja

  Magazynowanie i dystrybucja Idąc za zapotrzebowaniem rynku, oferujemy nowa usługę, głównie skierowana do małych firm internetowych. Oferujemy przechowanie krótko oraz długo terminowe w suchym, chronionym magazynie w Dubline Państwa towarów i przesyłek. Co więcej, zapewniamy koordynacje wszelkich działań mających na celu dostarczenie Państwa towarów z magazynu do wybranych klientów na terenie Irlandii, UK oraz Europy.

Facebook posty

Metody płatności

Płatności