Fracht

Jest to dodatkowa usługa wyceniana indywidualnie poprzez maila bądź telefonicznie. Ten rodzaj transportu jest przeznaczony przede wszystkim dla klientów zainteresowanych przesyłką dużych, ciężkich ładunków oraz o nietypowych kształtach i gabarytach.

 

Realizujemy miedzy innymi:

 

 • Palety

  Transport paletowy stanowi idealna ofertę dla osob zainteresowanych przesyłką większej ilości towaru. Wysyłkę palet realizujemy regularnie, przynajmniej raz w tygodniu. Palety odbieramy z terenu całej Irlandii oraz Polski. Aby zredukować koszty wysyłki, istnieje możliwość dowozu palety do naszych magazynów na terenie Irlandii - Ashbourne, bądź Polski – Leszna, woj. wielkopolskie.

   

  Poniższa cena dotyczy wysyłki z magazynu ThunderTransport z Ashbourne do Leszna. Inne lokalizacje podlegają indywidualnej wycenie.

   

  Przesyłka paletowa: do 700 kg
  Wymiary: 120 x 80 x 180 cm
  Cena: od € 150
 • Magazynowanie i dystrybucja

  Magazynowanie i dystrybucja Idąc za zapotrzebowaniem rynku, oferujemy nowa usługę, głównie skierowana do małych firm internetowych. Oferujemy przechowanie krótko oraz długo terminowe w suchym, chronionym magazynie w Dubline Państwa towarów i przesyłek. Co więcej, zapewniamy koordynacje wszelkich działań mających na celu dostarczenie Państwa towarów z magazynu do wybranych klientów na terenie Irlandii, UK oraz Europy.

Facebook posty

Metody płatności

Płatności