Przesyłki kurierskie do Irlandii - Kurier Polska - Irlandia, Irlandia - Polska

Szybkie usługi kurierskie na trasie Polska - Irlandia  


Transport towarów między państwami wymaga doświadczenia. Szukając firm zajmujących się przesyłkami między krajowymi, należy kierować się nie tylko niską ceną. Ważna jest również jakość i kompleksowość oraz bezpieczeństwo usług. Jeśli szukasz sprawdzonego przewoźnika, dobrze trafiłeś.  Dostarczamy przesyłki kurierskie do Irlandii i regularnie kursujemy na trasie Polska - Irlandia. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami. Dołożymy wszelkich starań, by Twoja paczka dotarła bezpiecznie i szybko pod wskazany adres. Kurier z Polski do Irlandii Thunder Transport to usługa, której możesz zaufać. Irlandię znamy jak własną kieszeń!


Zaufany kurier Polska - Irlandia? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Najlepszy kurier, który bez problemu dostarczy Państwa paczkę z Polski do Irlandii? Wybór jest oczywisty – Thunder Transport to usługi, z których skorzystało już wielu naszych klientów. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie i oferujemy bezpieczny przewóz towarów w atrakcyjnych cenach.


W Thunder Transport mają Państwo do wyboru dwie opcje transportu paczek na trasie Polska - Irlandia:

  1. Wysyłka paczek za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD – w serwisie tym waga pojedynczej przesyłki nie może przekroczyć 31 kg. Standardowo, czas dostawy paczek wynosi od 5 do 6 dni roboczych. Dostarczane przesyłki kurierskie można odbierać od poniedziałku do piątku.
  2. Wysyłka paczki naszym transportem – w którym pośrednik tylko odbiera przesyłkę i dostarcza do naszego magazynu w Lesznie, skąd zostaje ona przewieziona bezpośrednio do magazynu w Ashbourne. Wówczas kierowcy Thunder Transport dostarczają przesyłki w co. Dublin i okolice. Natomiast do dalszych county, dostarczamy przesyłkę lokalną firmą kurierską.  W serwisie tym nie ma ograniczenia wagowego pojedynczej przesyłki.

Przesyłki kurierskie Polska – Irlandia. Wybierz firmę z doświadczeniem


Jesteśmy doświadczoną firmą kurierską, która zawsze wykonuje swoje zadania z wielkim zaangażowaniem. Chcesz szybko i bezpiecznie przetransportować swoją paczkę? Wybierz naszą firmę! W naszym serwisie znajdą Państwo rwnież opcje wysyłki przesyłek lotniczych, które dostarczane są w przeciągu 1-2 dni od dnia ich nadania. W serwisie tym możliwe jest dokupienie dodatkowego ubezpieczenia paczek . W celu poznania szczegółów, zachęcamy do kontaktu – podczas rozmowy dokładnie przedstawimy, na czym polega proponowane ubezpieczenie paczki i jak możesz z niego skorzystać.  Postaw na najlepszych kurierów z wieloletnim doświadczeniem. Zapewniamy, że z naszą pomocą Twoja przesyłka szybko dotrze do odbiorcy. Oferujemy korzystne ceny i najwyższą jakość usług.  


Kurier z Polski do Irlandii. Postaw na nasze usługi!


Jeśli szukasz sprawdzonego kuriera, który dostarczy Twoją paczkę szybko i sprawnie, skontaktuj się z nami. Dostarczamy przesyłki z Irlandii do Polski w ekspresowym tempie. Zaufaj naszemu doświadczeniu i nie martw się o swoje paczki. Dzięki naszym dostawcom wszystkie towary dotrą pod wskazany adres. Decydując się na współpracę z Thunder Transport zyskujesz pewność, że Twoja paczka jest w odpowiednich rękach. Szybko i skutecznie przewozimy przesyłki z Irlandii do Polski, jak i z Polski do Irlandii. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować. W przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z przedstawicielami naszej firmy.  Zapraszamy do kontaktu!

Facebook posty

Metody płatności

Płatności