O nas

ThunderTransportFirma Thunder Transport powstała we wrześniu 2006 roku. Jako pierwsza firma kurierska na trasie Irlandia–Polska–Irlandia daliśmy naszym klientom możliwość utrzymania kontaktu ze swoimi bliskimi pomimo dzielących ich odległości. Od początku naszej działalności staramy się realizować Państwa potrzeby w zakresie transportu od najmniejszych paczek po całościowe przeprowadzki kładąc ogromny nacisk na jakość naszych usług. Kierując się Państwa sugestiami oraz uwagami wymienianymi w kontaktach z naszymi pracownikami postanowiliśmy znacznie poszerzyć zakres oferowanych usług. Kilkuletnie doświadczenie na rynku przesyłek kurierskich pozwala doskonale określić nam Państwa potrzeby, a nasz serwis uczynić tak prostym w użyciu jak to tylko możliwe.

 

Z ogromną przyjemnością oferujemy Państwu możliwość wysłania za naszym pośrednictwem przesyłek z Irlandii do Polski oraz z Polski do Irlandii, a także z Irlandii do większości krajów Europy oraz serwis krajowy na terenie Irlandii z dostawą następnego dnia roboczego. Ponadto możliwy jest również odbiór z dowolnego kraju Europy i dostawa do Irlandii. Wszystkie przesyłki dostarczane są w systemie door–to–door oraz posiadają ubezpieczenie. Prowadzimy także transport paletowy oraz wielkogabarytowy.

 

Wszystkie przesyłki zarówno standardowe jak i niestandardowe typu palety, samochody, motocykle… itd. wysyłane są raz w tygodniu.

 

W naszej ofercie znajdziecie państwo także możliwość wysłania przesyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Usługa ta cieszy się dużym zainteresowaniem wśród tych, klientów którzy cenią sobie możliwość zorganizowania odbioru i wysyłki w Irlandii lub w Polsce w każdy dzień roboczy.

 

Dla Państwa wygody umożliwiamy dostarczenie przesyłek do Punktów T/T zlokalizowanych na terenie Irlandii. Lista punktów przyjmujących paczki znajduje się tutaj.

 

Wyjątkowo cieszy nas fakt, że rozszerzenie oferty, podniesienie jakości, bezpieczeństwa oraz skrócenie czasu realizacji nie tylko nie wpłynęło na podniesienie cen, ale umożliwiło naszym klientom dostęp do jeszcze korzystniejszej oferty cenowej.

 

Zastosowaliśmy także wiele wygodnych rozwiązań realizacji płatności od gotówki, poprzez przelew bankowy na konto polskie lub irlandzkie, po płatność z wykorzystaniem serwisu PayPal oraz kartą debetową lub kredytową poprzez serwis Realex Payments.

 

Zapraszamy serdecznie do korzystania z serwisu i czekamy na Państwa uwagi oraz sugestie, które są dla nas niezwykle cenne w procesie ciągłego dążenia do osiągnięcia jak najwyższej jakości naszych usług.

Facebook posty

Metody płatności

Płatności