Fracht i logistyka

 

Przesyłki niestandardowe

W naszej kilkuletniej historii spotkaliśmy się wielokrotnie z przesyłkami które wydawałyby się niemożliwe do przewiezienia. Daliśmy sobie radę ze wszystkimi, zastanawiasz się czy jesteśmy w stanie przewieść Twój przedmiot, zaskocz nas!!!

Palety

Transport paletowy realizujemy cyklicznie przynajmniej raz w tygodniu. Palety odbieramy z terenu całej Polski oraz Irlandii, jak również istnieje możliwość dostarczenia towaru do naszej placówki zarówno na terenie Irlandii jak i Polski. Cena palety podana w cenniku dotyczy wysyłki z Dublina (D24) do Leszna. Inne lokalizacje oraz ilości podlegają indywidualnej wycenie.

 

Motocykle

Zdajemy sobie sprawę jak ważną rzeczą dla każdego posiadacza 2 kółek jest jego motocykl, dlatego też do transportu motocykli podchodzimy ze szczególna uwagą i dokładamy wszelkich starań aby powierzony nam sprzęt dostarczyć w idealnym stanie.

Transport palet na terenie Irlandii

W tym zakresie współpracujemy z największą firmą paletową na terenie Irlandii JMC Van Trans. Z ich pomocą realizujemy zlecenia dotyczące transportu pojedynczych palet do miejsc znacznie oddalonych od Dublina co skutecznie redukuje koszty dystrybucji.

 

Palety dostarczane są na terenie Irlandii następnego dnia roboczego.

 

Zapraszamy do współpracy inne polskie firmy transportowe, które w ten sposób mogą nie tylko znacznie zaoszczędzić na kosztach dostawy ale także na czasie pracy kierowców.

 

Ponadto oferujemy pomoc przy przeładunkach oraz magazynowaniu ładunków.

 

Magazynowanie i dystrybucja.

Oferta skierowana do małych firm internetowych - wysyłkowych na terenie Irlandii. Jeśli prowadzisz taką firmę i nie chcesz inwestować w powierzchnię magazynową to oferta idealna dla Ciebie. Przechowamy Twój towar w suchym i chronionym magazynie, a także dostarczymy zamówiony towar do Twoich klientów na terenie Irlandii, UK oraz Europy.

Facebook posty

Metody płatności

Płatności