Cennik - Paczki Polska - Irlandia, Irlandia - Polska


Poznaj nasz cennik i wybierz Thunder Transport


Doświadczone firmy kurierskie, oferujące przewóz towarów i paczek poza teren kraju, proponują swoim klientom usługi transportowe na najwyższym poziomie. Jeśli szukasz sprawdzonego kuriera, który chętnie podejmie się wykonania każdego zlecenia, skontaktuj się z naszą firmą. Zawsze chętnie pomagamy w przewozie towarów i oferujemy korzystne warunki współpracy.


Transportujemy paczki na trasie Polska - Irlandia w ekspresowym tempie. Jeśli masz ważną przesyłkę, to wybierz firmę Thunder Transport, która bezpiecznie dostarczy ją we wskazane miejsce. Zobacz, jak atrakcyjny jest nasz cennik – ceny za usługi Thunder Transport z pewnością pozytywnie Cię zaskoczą!

Paczki
Polska - Irlandia / Irlandia - Polska
Wagado/z Co. Dublindo/z pozostałe County
do 10kg €30 €40
do 20kg €35 €45
do 30kg €40 €50
do 40kg €50 €60
do 50kg €60 €70

Paczka z DPD Irlandia – Polska

Do 31kg - €40

Przeprowadzki

z Irlandii do Polski i z Polski do Irlandii - co. Dublin
od 101 kg €1/kg

Palety do Polski z co. Dublin

- paleta euro (120x80xx180 cm - do 500 kg) - € 170
- paleta przemyslowa (120x100x180 cm- do 700 kg) - € 225
Meble typu "Flatpack"
- co. Dublin - € 1/kg
Samochody
-co.Dublin -Leszno (64-100)
od € 500

do Pozostałych krajów EU
Austria, Belgia, Czechy, Dania, Francja, Niemcy, Luksemburg, Holandia, Słowacja €40
Węgry, Włochy, Łotwa, Litwa, Portugalia, Słowenia, Hiszpania, Szwecja €45


Paczki Polska – Irlandia. Korzystny cennik


Potrzebujesz pomocy przy przeprowadzce? A może zależy Ci na transporcie całopojazdowym? Sprawdź koniecznie, ile zapłacisz za wysłanie paczki z Polski, by bezpiecznie trafiła do Irlandii. Nasza firma zawsze oferuje bezpieczną wysyłkę i stara się doręczać powierzone towary w jak najkrótszym czasie. Wybierz doświadczoną ekipę, która chętnie wykona każde zlecenie i ceny, które są niezwykle konkurencyjne.


Paczki Irlandia - Polska. Ceny warte uwagi


Kurierzy Thunder Transport przyjmują Państwa paczki i dostarczają je terminowo we wskazane miejsce. Na nasz zespół zawsze można liczyć! Przewozimy rozmaite paczki, palety czy maszyny. Zawsze staramy się dostarczać powierzone towary jak najszybciej, dbając przy tym o bezpieczeństwo przewożonego towaru. Zatrudniamy jedynie osoby, które z wielkim zaangażowaniem wypełniają swoje obowiązki. Znamy się na logistyce i wciąż staramy się rozwijać, by jeszcze lepiej spełniać wymagania naszych klientów. Osoby, ceniące sobie wysokiej jakości usługi, z pewnością będą zadowolone ze współpracy z naszą firmą.


Szybkie dostawy i bezpieczeństwo w najlepszej cenie


Wysyłaj swoje paczki szybko i bezpiecznie. Postaw na sprawdzonego kuriera, który często obiera kursy na trasie Polska - Irlandia. Wysoka jakość usług Thunder Transport nigdy Cię nie zawiedzie! Oferujemy również ubezpieczenia transportowanych towarów, w razie uszkodzeń podczas transportu. Sprawdź więc cennik naszych usług. W razie wątpliwości udzielimy wskazówek i odpowiemy na nurtujące pytania. Postaw na kurierów Thunder Transport – zapraszamy do kontaktu!

Facebook posty

Metody płatności

Płatności